Recenze Vodafone

Cena

Ověřený zákazník emerx.cz Petr

Přidáno: 4. ledna 2024

Zakoupeno v emerx.cz

• hned funguje se set-top boxem Vodafone, není nutné nijak nastavavovat

Ověřený zákazník emerx.cz Ověřený zákazník

• pro občasné telefonování

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Hana

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v Dálkové ovladače

Potěšila nás rychlost dodání produktu a možnost znovu ovládat náš settopbox od společnosti Vodafone. Výrobek je naprosto shodný s originálním ovladačem. Takže použití zcela bez komplikací.

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2021

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• Funguje

Ověřený zákazník 1M.cz první mobilní Jirka77731

Přidáno: 6. července 2021

Zakoupeno v 1M.cz první mobilní

• Potřeboval jsem sprovoznit druhý telefón. Takže za mě super.
  • Žádná není.

Zakoupeno v F-mobil.cz

• SUPER

Přidáno: 25. prosince 2017

Zakoupeno v 1M.cz první mobilní

Výhody předplacenky, bez závazku, jasné ceny a bez nových služeb (nesmyslů) v duchu O2, T-Mobile a Vodafon.

Ověřený zákazník F-mobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2017

Zakoupeno v F-mobil.cz

• kredit 2Kč, bez starostí, je funkční, jsem spokojen, dopravce PPL a podobné, NE pošta!

Přidáno: 8. března 2017

• Je nejlevnější ze všech operátorů.

Oskarta je výborná po všech stánkách.
DOSTÁVÁM TAKÉ ČASTO SLEVU 25% PŘI DOBÍJENÍ.
Doporučuji všem - je to výborný operátor a spolehlivý.

Přidáno: 13. února 2017

• Volání za 2 kačky za minutu je bezva Volám málo,nabití mi dlouho vydrží. Kredit dobíjím v prodejně vodafonu,nemusím opisovat čísla z kuponu.Simku mám zdarma,náhodou jsem získala na této sim i hezké,snadno se pamatující číslo.

Oskartu si chceme pořídit celá rodina.Hlavně doporučuji pro seniora do ,,hloupého,, mobilu bez internetu.V samoobsluze nastavím heslo,takže bez jeho znalosti např. dítko nemůže samo aktivovat volání na drahé linky.Moje zkušenosti jsou kladné,neměnila bych.Jsem ráda že VDF oskartu oživil.Po zkušenostech s neomezeným paušálem balzám na nervy.kontakt s operátorem na mailu:[email protected],jezbytečné volat na linku za 39kč.

Přidáno: 18. listopadu 2014

Doporučuji!

Přidáno: 18. září 2014

• No my voláme s volnýma minutama od Vodafonu na Oskartu. Proto jsme dětem koupili Oskarty a jsem naprosto spokojeni. Cena volani je slušná, sms taky a internet v mobilu nepotřebují, takže jsme spokojeni a rádi, že i kdyby volali kamarádum, tak je to moc nestojí a nám s volnýma minutama měsíčně v síti Vodafon je ani nestačíme nikdy vyvolat....

Super

Přidáno: 19. května 2014

Omyl,Operátor Vodafone tel. číslo Oskarty nebere jako číslo v síti Vodafonu. Toto nové tel. číslo oskarty nejde zadat do seznamu čísel vodafonu na které je zvýhodněné volání v rámci našeho paušálu. Systém zahlásí: nejedná se o tel. číslo sítě Vodafone. Proto se o oskartě nedočtete na stránkách vodafonu, ale na speciálních stránkách určených pouze pro oskartu. Před samotnou koupí oskarty mě to zmátlo, protože jsem vycházela z minulosti, kdy oskarta byla součástí sítě vodafone. Bohužel nyní je to nastaveno tak, že přestože si vodafone sám vytvořil virtuálního operátora a využívá vlastní sítě Vodafone, nevím zda všechny, ale určité z podmínek volání v síti Vodafonu se na oskartu prostě nevztahují a berou je jako číslo z jiné sítě.Šmitec.

Přidáno: 17. května 2014

• Volání z Vodafone jako do vlastní sítě, na rozdíl od jinak výhodného Mobilu.cz volání do zahraničí za příznivější cenu.

Paní si zde stěžuje, že na Oskartu neplatí zvýhodněné volání z Vodafone, ale měla by se nejdříve řádně informovat a potom se rozčilovat. Na Oskartu se z Vodafone volá jako do vlastní sítě. Oskartu uvítá ten, kdo nevolá často a tudíž se mu neomezený paušál nevyplatí. Jitka

Přidáno: 23. dubna 2014

• příznivá cena
  • Na stránkách oskarty se nikde nedočtete se jedná o dalšího virtuálního operátora. Po pořízení simky a dobití kreditu jsem manželovi chtěla zadat nové číslo, kam mi za měsíční paušál volá zadarmo. Až poté co to nešlo jsem zjistila, že se vlastně nejedná o číslo Vodafonu a nic takového nejde. Takže vyčerpám kredit a sbohem.

Oklamání zákazníka, který se domnívá, že se bude jednat o telefonní číslo Vodafonu. Na jejich stránkách tuto záležitost raději vůbec nezmiňují. Škoda, že jsem se předtím nepodívala na jiné servery, protože až tam jsem si svoje podezření ověřila.

Přidáno: 17. prosince 2013

• Levné volání a sms! a já se tak tešil na oskartu.
  • oskarta sim mobilní email bohužel nepodporuje! proto sem od nich odešel.stálo mě to starý kredit na sim vodafone 120kč + dobití nového na oskartě 200kč.kredit se ze staré sim na novou oskartu nepřevádí! a to ješte musím přejít zpět na vodafone a dobít ho zase 200kč! nejdříve 30dní od přenosu čísla na oskartu..do té doby se mi neskutečně plní emailová schránka protože nedoručené emaily nemají kam chodit! a s každým doručeným emailem přijde i jeden který obsahuje že nebyl doručený na mobil..dost to zdržuje to denně pořád mazat.!

mobilní email na mobilu je pro mě stejně důležitý jako samotná sms,když vám přijde na email zpráva tak ji máte poslanou i na telefon a to je funkce k nezaplacení.proto kdo tuhle funkci vyžadujete ani tam nechodte je to ztráta peněz a času a nervů.jinak pro toho kdo opravdu jen volá a píše sms je to super.je ovšem zpoplatněné 39kč za hovor pro spojení s operátorem....

Zobrazuji 1 - 19 ze 19 recenzí